RNet

Rozwiązania sieciowe

Reklama
Start O firmie
RNet :: O firmie

RNet


Firma RNet rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku. Początkowo swoje działania skupiliśmy wyłącznie na sprzedaży komputerów oraz usług komputerowych związanych bezpośrednio ze sprzedażą oraz serwisem. Dynamiczne zmiany na rynku informatycznym, nowe technologie oraz rosnące wymagania klientów przyczyniły się do rozszerzenia naszej oferty rynkowej. Jednocześnie RNet dzięki doświadczeniu i posiadanym umiejętnościom potrafi swobodnie poruszać się w dziedzinie usług telekomunikacyjnych i łączyć ich nowe możliwości z rozwiązaniami informatycznymi.
Dziś oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie zaawansowanych technologii informatycznych i teleinformatycznych. Jesteśmy wiarygodnym partnerem w biznesie, a swoje działania opieramy na trzech zasadniczych filarach współpracy:

    - gwarancji fachowej i rzetelnej pomocy, dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu;
    - efektywności, dzięki odpowiednio dobranym narzędziom i rozwiązaniom;
    - doboru najnowocześniejszych technologii i rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Analizując dokładnie potrzeby zleceniodawców i ich możliwości techniczne, potrafimy podsunąć właściwe rozwiązanie i zapewnić systemom informatycznym ciągłość pracy i bezpieczeństwo sieci.Dokładamy wszelkich starań, by dla naszych klientów być nie tylko usługodawcą, ale doradcą i stałym partnerem w biznesie.